logotype

Tradycja i nowoczesnosc!     -     Bost - 30 lat doświadczen!     -     Zadzwon: tel. 607 32 32 88

 

Tutaj dowiesz się wszystkiego o charakterze firmy Bost. O naszym doświadczeniu i posiadanych samochodach. 

 

Nasza charakterystyka

Dlaczego my, a nie inna firma transportowa?

I cóż takiego nas wyróżnia? Drogi Kliencie, zapewne znasz już wartość doświadczenia. Nasze doświadczenie to około 30 lat! W tym czasie wypracowaliśmy sposoby, które sprawiają, że nie jest nas w stanie zaskoczyć żadne nowe zlecenie. Poradzimy sobie, choćby zadanie było bardzo trudne, terminy napięte, a transport skomplikowany.

Poza doświadczeniem wyróżnia nas sprzęt. Posiadamy wszystko to, co potrzeba, by usługa transportowa wraz z noszeniem rzeczy przebiegała sprawnie. Posiadamy też dobry zespół pracowników, którzy nie boją się pracy fizycznej.

 

Samochody

 • Iveco Kontener - wyposażony w windę

  Rozwiązanie idealne dla tych, którzy mają do przewiezienia rzeczy ciężkie, albo potrzebują przewozu na długim dystansie ze skomplikowanym wyładunkiem.

 •  Mercedes Sprinter - Maksymalnie długi, makmalnie wysoki

  To samochód, którego używamy najczęściej do przeprowadzek i drobnego transportu na terenie Lublina. Na małe powierzchniowo mieszkania i drobne usługi idealny! Wszędzie wjedzie, łatwo zaprakuje. Świetnie sprawdza się również na długich dystansach.

 • Iveco Daily - wersja wydłużona

  Standardowy samochód do przeprowadzek. Nim można zarówno na długim jak i krótkim dystansie przewieźć nawet duże mieszkanie. Jest przystosowany właśnie do tego typu zleceń.

 • Nissan Navara - zabudowany

  Samochód, który wykorzystujemy podczas drobnych usług.

 • Lawety i przyczepy

  Chcesz je wypożyczyć? Zadzwoń. Oferujemy taką możliwość.

 

 

2023  Przeprowadzki - Lublin - Transport - Lublin - CB Radia - BOST  Redd RGBDRUK.PL