logotype

Stała współpraca - zadzwoń: 607 32 32 88

Pewny partner dla twojego biznesu - firma transportowa z długą tradycją!

Zachęcamy do podjęcia stałej współpracy z firmą Bost. Wyróżnia nas:

 • Doświadczenie w transporcie lokalnym, krajowym i międzynarodowym

  Nasza firma transportowa ma największe doświadczenie w transporcie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. 30 lat tradycji sprawia, że znamy się na swojej pracy jak nikt inny w Lublinie. Dobrze znamy warunki panujące na drogach, szybko dostosowujemy się do warunków i nieprzewidzianych sytuacji, co sprawia, że jako partner będziemy o wiele bardziej niezawodni niż jakakolwiek inna firma transportowa.

 • możliwość negocjacji cen i warunków umowy

  Podejmując współpracę z Bost możesz liczyć na specjalne warunki - ceny negocjujemy indywidualnie, podejmujemy się dodatkowych usług.

 • rzetelność i niezawodność

  Na nas się nie zawiedziesz - dbamy o powierzony ładunek, nie oddamy go w niepowołane ręce, dopoilnujemy, by był dobrze zabezpieczony.

 • terminowość

  My dotrzymujemy terminów - pojawimy się o umówionym czasie w umówionym miejscu. Zawsze do usług naszych klientów!

 • elastyczność

  Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno pojedynczy samochód jak i całą ekipę - w zależności od potrzeb możemy zająć się samym transportem, ale też przywieźć pracowników do noszenia ładunku, rozładować, załadować. Wykonujemy usługi nietypowe - wszystkie te, których będziesz potrzebował.

 • dobre zaplecze

  Posiadamy odpowiednie samochody zarówno na krótkie jak i długie dystanse, zarówno do mniejszych jak i większych ładunków. Sprawdź: Samochody. Nasi tragarze także są do twoich usług!
2023  Przeprowadzki - Lublin - Transport - Lublin - CB Radia - BOST  Redd RGBDRUK.PL