logotype

Oferta przeprowadzek z, do i na terenie Lublina

Przeprowadzki na terenie Lublina, województwa lubelskiego oraz przeprowadzki na terenie Polski

W tym pakiecie oferujemy trzy typy usług: Standard, Ekonomiczne i Premium. Każda z nich jest dostosowana do różnych potrzeb naszych klientów.

 

Usługa ekonomiczna

 

To oferta dla tych, którzy lubią wszystko robić sami i jednocześnie korzystać z niskich cen transportu. Przygotowany przez nas samochód przyjedzie na umówione miejsce o umówionej godzinie. Klient sam ładuje meble i pakunki, po czym my przewozimy je pod wskazany adres, gdzie znów nasz klient wypakowuje rzeczy z samochodu. Nasz kierowca chętnie posłuży radą, wytłumaczy też jak korzystać z pasów i linek zabezpieczających meble. Nasz kierowca może także zabrać ze sobą do dwóch osób. Istnieje możliwość wynajęcia jednego pomocnika w cenie 12zł/h.

  • Do nas należy podstawienie samochodu na czas i przewiezienie rzeczy. Usługa ta kosztuje 50zł/h.

 

Usługa Standard

 

To nasza podstawowa usługa. W tym przypadku odpowiadamy za całość transportu, oraz za przeniesienie wszystkich mebli i rzeczy klienta. Dwóch naszych pracowników zajmie się zabezpieczeniem mebli i pakunków, ustawieniem ich na samochodzie oraz przewozem. Na miejscu wszystko zostanie ustawione według wskazań klienta w nowej lokalizacji. Jest to rozwiązanie optymalne niezależnie, czy chodzi o przeprowadzkę domu, mieszkania, sklepu, czy biura. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności sprawimy, że całość przebiegnie sprawnie i zgodnie z życzeniem naszego klienta.  Umożliwiamy zabranie jednej osoby w szoferce samochodu. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych pracowników zgodnie z naszym cennikiem.

  • Do nas należy zabezpieczenie i noszenie mebli oraz pakunków, transport, wyładunek i ustawienie całości na miejscu. Usługa ta kosztuje 80zł/h.

 

Usługa Premium

 

Oto usługa dla tych, którzy lubią wymagać. W tym przypadku nie tylko nosimy i transportujemy, ale także pakujemy wszystkie drobne rzeczy klienta i, jeśli tego sobie życzy, rozpakowujemy wszystko na miejscu. Do nas należy cała organizacja przeprowadzki, od pojedynczego wieszaka, po dębową szafę. Od początku, do samego końca. Klient może spokojnie zająć się w tym czasie swoimi sprawami. Nie potrzebne jest też żadne przygotowanie z jego strony. Usługę tę wykonujemy zgodnie z cennikiem obowiązującym dla usług standard. Oczywiście w tym przypadku trwa ona odpowiednio dłużej.

  • Do nas należy zaplanowanie i wykonanie całej przeprowadzki - pakowanie drobnych przedmiotów w kartony, zabezpieczenie, noszenie i transport mebli, oraz rozpakowanie całości na miejscu w sposób, jakiego zażyczy sobie klient. Usługa ta jest płatna zgodnie z cennikiem usługi standard.

 

Zlecenia nietypowe mogą podlegać negocjacjom.

2023  Przeprowadzki - Lublin - Transport - Lublin - CB Radia - BOST  Redd RGBDRUK.PL