logotype

Transport, noszenie i usługi transportowe

     Tradycja i nowoczesność!     -     Bost - 30 lat doświadczeń!     -     Zadzwoń: tel. 607 32 32 88     

Nasza firma zajmuje się transportem i usługami transportowymi w obrębie miasta Lublin oraz na krótkich, średnich i długich dystansach. Specjalizujemy się w sektorze samochodów dostawczych. Poza transportem oferujemy także - jeśli będą państwo potrzebować takich usług - noszenie, załadunek i rozładunek.

Ponadto oferujemy naszych pracowników do załadunków, rozładunków i noszenia maszyn, kas pancernych, dzieł sztuki i wszelkich innych ładunków. Nasi pracownicy bez problemu radzą sobie w trudnym otoczeniu. Posiadamy odpowiednie narzędzia, by wnosić rzeczy gabarytowe do budynków o utrudnionym podjeździe i wąskich klatkach schodowych.

Poniżej wybrane usługi transportowe naszej firmy:

 • Transport i wnoszenie kser i urządzeń poligraficznych

  Tego typu usługami zajmujemy się codziennie. Jeśli szukasz firmy, która przewiezie dla ciebie dowolnego typu urządzenie poligraficzne, to Bost będzie odpowiedni. Posiadamy dobrze przystosowane samochody oraz wyszkolonych pracowników.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 • Transport urządzeń i maszyn gabarytowych

  Posiadamy zarówno samochody z windą jak i przystosowane do przewozu ciężarów, a w razie potrzeby także i lawety. Nasi pracownicy z pewnością poradzą sobie z takim ładunkiem.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 •  Transport stołów bilardowych i snookerowych

  Niejednokrotnie zdarzało nam się przewozić tego typu ładunki. Zapewnimy odpowiedni
  ą ekipę, dzięki posiadaniu dobrej jakości pasów do noszenia przeniesiemy płyty stołu bezproblemowo. Nogi i materiały także zostaną zabezpieczone.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 • Transport sejfów, kas pancernych, szafek

  Zapewnimy państwu odpowiednio wyposażonych pracowników, bezproblemowo wyniesiemy tego typu ładunek nawet z najwyższego piętra, dopilnujemy bezpiecznego przewozu i rozładunku.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 • Transport łóżek szpitalnych, foteli dentystycznych, urządzeń medycznych 

  Te, ciężkie i niewygodne zazwyczaj, przedmioty to żaden problem dla naszych pracowników. Szybko i z należytą wprawą poradzą sobie z wyniesieniem, załadunkiem, przewiezieniem i ustawieniem na miejscu tego typu sprzętu.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 • Transport pianin i fortepianów(<--kliknij)
2023  Przeprowadzki - Lublin - Transport - Lublin - CB Radia - BOST  Redd RGBDRUK.PL