logotype

Stała współpraca - zadzwoń: 607 32 32 88

Pewny partner dla twojego biznesu - firma transportowa z długą tradycją!

Zachęcamy do podjęcia stałej współpracy z firmą Bost. Wyróżnia nas:

 • Doświadczenie w transporcie lokalnym, krajowym i międzynarodowym

  Nasza firma transportowa ma największe doświadczenie w transporcie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. 30 lat tradycji sprawia, że znamy się na swojej pracy jak nikt inny w Lublinie. Dobrze znamy warunki panujące na drogach, szybko dostosowujemy się do warunków i nieprzewidzianych sytuacji, co sprawia, że jako partner będziemy o wiele bardziej niezawodni niż jakakolwiek inna firma transportowa.

 • możliwość negocjacji cen i warunków umowy

  Podejmując współpracę z Bost możesz liczyć na specjalne warunki - ceny negocjujemy indywidualnie, podejmujemy się dodatkowych usług.

 • rzetelność i niezawodność

  Na nas się nie zawiedziesz - dbamy o powierzony ładunek, nie oddamy go w niepowołane ręce, dopoilnujemy, by był dobrze zabezpieczony.

 • terminowość

  My dotrzymujemy terminów - pojawimy się o umówionym czasie w umówionym miejscu. Zawsze do usług naszych klientów!

 • elastyczność

  Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno pojedynczy samochód jak i całą ekipę - w zależności od potrzeb możemy zająć się samym transportem, ale też przywieźć pracowników do noszenia ładunku, rozładować, załadować. Wykonujemy usługi nietypowe - wszystkie te, których będziesz potrzebował.

 • dobre zaplecze

  Posiadamy odpowiednie samochody zarówno na krótkie jak i długie dystanse, zarówno do mniejszych jak i większych ładunków. Sprawdź: Samochody. Nasi tragarze także są do twoich usług!

Transport pianin i fortepianów

Zadzwoń! - 607 32 32 88

Bezpiecznie i profesjonalnie - dobry transport pianin!

Oferujemy przenoszenie i przewóz pianin i fortepianów na terenie Lublina, ale także na terenie całej Polski i Europy. Warto nas wybrać!
Cena: W zależności od rodzaju instrumentu cena usługi może się wahać od 200 do 400 złotych. Zawsze ustalana jest indywidualnie.

 • Doświadczeni pracownicy odpowiedzialni za noszenie instrumentów

  Wiemy, że mamy do czynienia z instrumentami szczególnie wrażliwymi, dlatego ostrożnie dobieramy pracowników. Możesz być pewny, że w naszych rękach pianino czy fortepian są bezpieczne.

 • Odpowiednio przystosowane samochody i narzędzia

  Posiadamy niezbędne samochody i narzędzia, by przenieść i przewieźć nawet najcięższe pianina "Berlin" bezpiecznie i bez uszkodzeń. Jesteśmy przygotowani także i na gabaryty fortepianów.

 • Łatwość w przenoszeniu

  Potrafimy dostać się w najtrudniejsze nawet miejsca, przenieść instrumenty na wysokie piętra, poradzić sobie w przypadku zwężeń i przeszkód na drodze.

.

Transport, noszenie i usługi transportowe

     Tradycja i nowoczesność!     -     Bost - 30 lat doświadczeń!     -     Zadzwoń: tel. 607 32 32 88     

Nasza firma zajmuje się transportem i usługami transportowymi w obrębie miasta Lublin oraz na krótkich, średnich i długich dystansach. Specjalizujemy się w sektorze samochodów dostawczych. Poza transportem oferujemy także - jeśli będą państwo potrzebować takich usług - noszenie, załadunek i rozładunek.

Ponadto oferujemy naszych pracowników do załadunków, rozładunków i noszenia maszyn, kas pancernych, dzieł sztuki i wszelkich innych ładunków. Nasi pracownicy bez problemu radzą sobie w trudnym otoczeniu. Posiadamy odpowiednie narzędzia, by wnosić rzeczy gabarytowe do budynków o utrudnionym podjeździe i wąskich klatkach schodowych.

Poniżej wybrane usługi transportowe naszej firmy:

 • Transport i wnoszenie kser i urządzeń poligraficznych

  Tego typu usługami zajmujemy się codziennie. Jeśli szukasz firmy, która przewiezie dla ciebie dowolnego typu urządzenie poligraficzne, to Bost będzie odpowiedni. Posiadamy dobrze przystosowane samochody oraz wyszkolonych pracowników.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 • Transport urządzeń i maszyn gabarytowych

  Posiadamy zarówno samochody z windą jak i przystosowane do przewozu ciężarów, a w razie potrzeby także i lawety. Nasi pracownicy z pewnością poradzą sobie z takim ładunkiem.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 •  Transport stołów bilardowych i snookerowych

  Niejednokrotnie zdarzało nam się przewozić tego typu ładunki. Zapewnimy odpowiedni
  ą ekipę, dzięki posiadaniu dobrej jakości pasów do noszenia przeniesiemy płyty stołu bezproblemowo. Nogi i materiały także zostaną zabezpieczone.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 • Transport sejfów, kas pancernych, szafek

  Zapewnimy państwu odpowiednio wyposażonych pracowników, bezproblemowo wyniesiemy tego typu ładunek nawet z najwyższego piętra, dopilnujemy bezpiecznego przewozu i rozładunku.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 • Transport łóżek szpitalnych, foteli dentystycznych, urządzeń medycznych 

  Te, ciężkie i niewygodne zazwyczaj, przedmioty to żaden problem dla naszych pracowników. Szybko i z należytą wprawą poradzą sobie z wyniesieniem, załadunkiem, przewiezieniem i ustawieniem na miejscu tego typu sprzętu.
  Ceny: ustalane telefonicznie

 • Transport pianin i fortepianów(<--kliknij)
2023  Przeprowadzki - Lublin - Transport - Lublin - CB Radia - BOST  Redd RGBDRUK.PL